Ja Tu meklē veidu kā tonizēt savu ķermeni, samazināt grumbas, stiprināt muskuļus, esi īstajā vietā!

EMS ierīce

Lasi, kas ir UNIGLO:

Sejas un ķermeņa tonizēšanas ierīce, kas izmanto EMS (elektriska muskuļu stimulācija) un mikrostrāvas tehnoloģiju, izmantojot elektrodu spilventiņus.

Mikrostrāvas sejas programma palīdz izlīdzināt smalkās grumbiņas, uzlabojot asinsriti un paātrinot dabisko kolagēna un elastīna ražošanu.

Ierīces EMS programmas tonizē Jūsu ķermeni, nosūtot mazus, elektriskus impulsus, lai aktivizētu muskuļus. Parasti vingrošanas laikā ķermenis iedarbina muskuļus, sūtot elektriskus impulsus no Jūsu smadzenēm caur CNS (centrālo nervu sistēmu). Taču EMS ierīce ļauj veikt dziļas, intensīvas un pilnīgas muskuļu kontrakcijas faktiski neaktivizējot CNS (vai nenoslogotjot), nemaz nerunājot par locītavām un cīpslām. Foršākais ir tas ,ka ķermenis neatpazīst brīvprātīgu kontrakciju no elektriski stimulētas. Ķermenis tikai atpazīst stimulu un attiecīgi reaģē. Tas varbūt izklausās mazliet dīvaini, bet tam apkšā ir zinātne un pētījumi.

Tāpat kā vingrošanas laikā, rezultāti no ierīces ir kumulatīvi un laika gaitā tie uzlabos spēku un tonusu, lai iegūtu stingrāku un uzlabotāku siluetu!

Ierīcei ir iebūvēta litija jonu lādējama baterija, 8 iepriekš iestatītas programmas dažādām ķermeņa zonām, kā arī speciālas 2 programmas sejai. Klipsis jostai ļauj to nēsāt, nepārtraucot ikdienas darbus, pat pastaigas laikā!

Pērc savu UNIGLO šeit!

0

Pirkumu grozs

Salidzini.lv logotips