OVA+

Dismenoreja ir medicīnisks apzīmējums galvas sāpēm, sāpēm jostasvietā, nogurumam, šķidruma aizturei organismā, sāpēm dzemdes rajonā, sliktai dūšai, vemšanai, aizkaitināmībai, kas rodas sievietes organismā un ir saistītas ar menstruālo ciklu. 80% sieviešu ir dismenorejas izpausmes, daļai no viņām tās ir tik spēcīgas, ka nespēj veikt ikdienas rutīnas darbības.

Sāpju gadījumā var lietot pretsāpju līdzekļus. Stipru sāpju remdēšanai lieto arī nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus. Ja parēķinām cik ilgi sievietei ir menstruācijas, vidēji 32-42 gadi, tik ilgstoša medikamentu lietošana ilgtermiņā var atstpēlēties sievietes ķermenim.

Izšķir primāru un sekundāru dismenoreju. Ja tā ir primāra, tad sievietes dzimumorgānos nav konstatētas nekādas slimīgas pārmaiņas, un sekundāra, ja dismenoreja saistīta ar patoloģiskām pārmaiņām sievietes dzimumorgānos.Dismenorejas gadījumā lielisks risinājums var būt TENS (transkutāna elektriska nervu stimulācija). TENS vada nelielu elektrisku strāvu caur elektrodu spilventiņiem un tiek stimulēti maņu nervi, un šie nervi iet uz tiem pašiem savienojumiem mugurkaulā kur nervi, kas nes sāpes. Spēcīgs signāls maņu nervā atbrīvo ķimikālijas mugurkaulā, kas aptur sāpju signāla pārvietošanos.

OVA+ ir  maza un kompakta ierīce ir, tāpēc to ir ērti valkāt, veicot ikdienas darbības. Nēsājot zem drēbēm, tā nebūs pamanāma, vienlaikus nodrošinot vieglu, nemedikamentozu sāpju mazināšanu visas dienas garumā.

TENS tehnoloģiju fizioterapijā izmanto jau labu laiku, nav labāka laika kā TAGAD izmēģināt OVA+, ja arī Tu cīnies ar menstruāciju krampjiem!


MYND

Spēcīgas galvassāpes un/vai migrēna var ļooooooti ietekmēt mūsu ikdienu🤯
Ikdienišķu darbību veikšana ir apgrūtināta, pat neiespējama, koncentrēšanās spējas zem katras kritikas, viss šķiet mazsvarīgs un bezjēdzīgs, jo SĀP! Tu dzer tabletes, ļoti labi, ja tās palīdz, bet ne vienmēr, taču ar tabletēm komplektā nāk līdzi to izraisītās iespējamās problēmas 😕
21. gs ir iespēju laikmets! Maza, valkājama ierīce sāpju brīžos vai pirms lēkmju tuvošanās, kas izdala impulsus, kas izjauc signālus uz trīszaru nervu.


Es kā podiņš, Tu kā vāciņš

Mūsu pašu pieredze un klientu atsauksmes-šie abi šķīdumi kopā ir must have, ja esi saķēris kādu rino vīrusu. 

RSV ir mazliet niknāks sāls šķīdums, kas palīdzēs mazināt tūsku un Tacholiquin palīdzēs šķīdināt  un izvadīt krēpas un gļotas.

Ja Tu meklē veidu kā tonizēt savu ķermeni, samazināt grumbas, stiprināt muskuļus, esi īstajā vietā!

EMS ierīce

Lasi, kas ir UNIGLO:

Sejas un ķermeņa tonizēšanas ierīce, kas izmanto EMS (elektriska muskuļu stimulācija) un mikrostrāvas tehnoloģiju, izmantojot elektrodu spilventiņus.

Mikrostrāvas sejas programma palīdz izlīdzināt smalkās grumbiņas, uzlabojot asinsriti un paātrinot dabisko kolagēna un elastīna ražošanu.

Ierīces EMS programmas tonizē Jūsu ķermeni, nosūtot mazus, elektriskus impulsus, lai aktivizētu muskuļus. Parasti vingrošanas laikā ķermenis iedarbina muskuļus, sūtot elektriskus impulsus no Jūsu smadzenēm caur CNS (centrālo nervu sistēmu). Taču EMS ierīce ļauj veikt dziļas, intensīvas un pilnīgas muskuļu kontrakcijas faktiski neaktivizējot CNS (vai nenoslogotjot), nemaz nerunājot par locītavām un cīpslām. Foršākais ir tas ,ka ķermenis neatpazīst brīvprātīgu kontrakciju no elektriski stimulētas. Ķermenis tikai atpazīst stimulu un attiecīgi reaģē. Tas varbūt izklausās mazliet dīvaini, bet tam apkšā ir zinātne un pētījumi.

Tāpat kā vingrošanas laikā, rezultāti no ierīces ir kumulatīvi un laika gaitā tie uzlabos spēku un tonusu, lai iegūtu stingrāku un uzlabotāku siluetu!

Ierīcei ir iebūvēta litija jonu lādējama baterija, 8 iepriekš iestatītas programmas dažādām ķermeņa zonām, kā arī speciālas 2 programmas sejai. Klipsis jostai ļauj to nēsāt, nepārtraucot ikdienas darbus, pat pastaigas laikā!

Pērc savu UNIGLO šeit!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips